bimehsina
13 بهمن 1401 - 15:53

اصفهان برای کمک به چهارمحال و بختیاری پیشگام شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: با اعلام آماده‌باش دستگاه‌های مرتبط از جمله مدیریت بحران استانداری و شهرستان‌ها برق روستاهایی که بر اثر بارش‌ها قطع شده بود، وصل شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به بارندگی‌های شدید در سطح استان طی روزهای گذشته، گفت: هر چند که بارش نزولات آسمانی باعث شادی و خوشحالی مردم عزیزمان شد اما با مشکلات و مسائلی مواجه شدیم.

وی ادامه داد: بیشترین میزان بارش برف و باران در روزهای گذشته در شهرستان‌های فریدن، داران، فریدونشهر و روستاهای اطراف گزارش شد و مردم این مناطق را با چالش‌هایی مواجه ساخت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان بیان کرد: به دلیل مشکلات ایجاد شده برق 22 روستا قطع و راه‌های ارتباطی 62 روستا در استان مسدود شده بود که بلافاصله با اعلام آماده‌باش دستگاه‌های مرتبط از جمله مدیریت بحران استانداری و شهرستان‌ها برق روستاهای ذکر شده بار دیگر وصل شد.

وی افزود: همچنین تلاش امدادگران در اداره کل راهداری، هلال احمر، اورژانس، مدیریت بحران و ... برای بازگشایی راه‌های استان ادامه دارد. در کنار مسائلی که استان با آن مواجه بود باخبر شدیم به دلیل بارش شدید برف در استان چهارمحال و بختیاری به ویژه در شهرستان کوهرنگ مشکلاتی برای هموطنان‌مان ایجاد شده است.

زینلیان با بیان آنکه با هدف کاهش مشکلات و امدادرسانی به استان چهارمحال و بختیاری طی هماهنگی‌های صورت گرفته خاطرنشان کرد: چندین دستگاه لودر، کمپرسی، تیغ برف روبی و گریدر به منظور بازگشایی مسیر و راه‌های ارتباطی به این استان ارسال شد تا با کمک یکدیگر بتوانیم .مشکلات هموطنان‌مان را کاهش دهیم

انتهای پیام/163

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1015172