bimehsina
21 بهمن 1401 - 12:04

رادیو اقتصاد پیروزی ۲۲ بهمن را جشن می‌گیرد/ روایت حضور حماسی مردم

مدیر گروه کسب و کار رادیو اقتصاد از ویژه برنامه «مرز پرگهر» در روز ۲۲ بهمن برای انعکاس خبرها و رویدادهای این روز خبر داد.

علی مروی مدیر گروه کسب و کار رادیو اقتصاد درباره ویژه برنامه این شبکه در روز ۲۲ بهمن به خبرنگار مهر گفت: ویژه برنامه «مرز پر گهر» برنامه‌ای است از رادیو اقتصاد که به مناسبت سالگرد جشن پیروزی انقلاب اسلامی و انعکاس راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت زنده از محل برگزاری راهپیمایی واقع در خیابان آزادی پخش می‌شود و مهم‌ترین هدف ما روایت حضور حماسی مردم در این جشن باشکوه و نیز نگاهی به پیشرفت‌های ۴۴ ساله جمهوری اسلامی در اقصی نقاط کشور است.

وی افزود: هنر ما در رسانه بازنمایی ظرفیت‌های منحصر به فرد و پشتیبانی مردمی است که انقلاب اسلامی در اختیار دارد.

مروی توجه به ظرفیت‌های اقصی نقاط کشور را از ضرورت‌های عدالت در توزیع خبر دانست و گفت: در نظر است راهپیمایی تمامی استان‌ها و حتی روستاها را در این برنامه گزارش دهیم و خدمات نظام به مناطق روستایی و محروم را نیز اطلاع رسانی کنیم.

مدیر گروه کسب و کار رادیو اقتصاد ادامه داد: در این برنامه با اعضای شورای روستاها که عمدتاً تحصیل کرده هستند گفتگو خواهیم کرد و گستره مردم سالاری دینی را به نمایش خواهیم کشید.

وی انعکاس حضور پرشور نوجوانان و جوانان را در راهپیمایی و برای حمایت از انقلاب اسلامی از دیگر بخش‌های این برنامه اعلام کرد.

مروی از حضور مسئولان و فعالان صنفی و بازاریان در برنامه خبر داد و گفت: دیده بانی، رصد و ضریب دادن به ظرفیت‌ها و نقاط قوت موجود کشور در گفتگو با مهمانان حاضر در راهپیمایی بررسی خواهد شد.

وی افزود: همزمان تیمی دیگر از برنامه سازان در استودیو پخش رادیو اقتصاد حضور خواهند داشت و موفقیت‌های جمهوری اسلامی در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیلسی را بازگو خواهند کرد.

برنامه «مرز پرگهر» به تهیه کنندگی مهدی شیار و پویان امینان و گویندگی ناصر خیرخواه، تیمور کوشکی و شهلا جمشیدیان روز ۲۲ بهمن از ساعت ۹ تا ۱۲:۱۵ از استودیو رادیو اقتصاد واقع در خیابان آزادی مقابل وزارت کار پخش خواهد شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1031101