bimehsina
11 بهمن 1401 - 00:09

دیدار وزیر اطلاعات با خانواده شهید نوروزی/ خطیب: کرمانشاه خط مقدم صیانت از کیان انقلاب اسلامی است

وزیر اطلاعات در سفر یک روزه خود به استان کرمانشاه، با خانواده شهید مهدی نوروزی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب با حضور در بیت شهید نوروزی با خانواده این شهید، دیدار و گفت و گو کرد.

وی در این دیدار اظهار داشت: این سرزمین به برکت پرچم اسلام، انقلاب و شهدا همواره استوار است و توطئه های دشمنان نمی‌تواند به آن گزندی وارد کند.

وزیر اطلاعات در ادامه سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی را فرمانده خط مقدم مبارزه با تروریست دانست و گفت: ایران اسلامی با قاطعیت و توانمندی نیرو‌های مسلح از امنیت خود دفاع خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: دشمن باید بداند با گذشت ۴۴ سال از عمر پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توطئه‌های مختلف آنان نه تنها راه به جایی نبرده بلکه زمینه‌ی گسترش و پیشرفت ایران اسلامی را در منطقه و جهان فراهم کرده است.

 

حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب در ادامه استان کرمانشاه را خط مقدم صیانت از کیان انقلاب اسلامی دانست و گفت: این استان در حواث مختلف همچون توطئه‌های تجزیه طلبی، جنگ ۸ ساله و دفاع از حریم اهل بیت سینه سپر کرده و گواه این موضوع تقدیم شهدای گرانقدر [همچون شهید نوروزی] است.

وزیر اطلاعات حفظ انقلاب و نظام اسلامی را در سایه استقامت، جهاد پرتلاش و مبارزه خستگی ناپذیر دانست و گفت: مرور خاطرات دوران دفاع مقدس و جانفشانی مدافعان حرم، حرکتی در راستای حفظ ارزش های مقدس این دوران و انتقال آن به نسل جدید است که باید تداوم یابد.

انتهای پیام/ح

منبع: فارس
شناسه خبر: 1008909