bimehsina
20 بهمن 1401 - 20:12

بیانیه جبهه تحول خواهان انقلابی لرستان به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب

جبهه تحول خواهان انقلابی لرستان، بمناسبت سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر و از عموم مردم برای حضور با شکوه در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، جبهه تحول خواهان انقلابی لرستان، بمناسبت سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد؛

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۲ بهمن امسال مظهر اتحاد ملی و خنثی شدن راهبرد دشمن است. (امام خامنه‌ای)

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با رهبری حضرت امام خمینی(ره) به تاسی از انقلاب نبوی و علوی، و نهضت عاشورایی، و جانفشانی و ایثارگری مردم مومن و شجاع وفادار با نثار جان مردان میدانی فداکار در ۲۲ بهمن ۵۷ به پیروزی رسید این انقلاب در یک مقطع حساس و حاکمیت نظام سلطه با دیکتاتورترین و شقی‌ترین افراد تسلط یافته بر مردم شکل گرفت، و در مقابل خود دشمنان سرسخت و دیکتاتوری در جهان دارد.

این نبرد در حالی وارد چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند خود شده که از جانب دشمن، کودتاها، ترورها، جنگ تحمیلی هشت ساله، فتنه ۸۸، تحریم‌های فلج کننده، جنگ ترکیبی تمام عیار در دستور کار بوده را پشت سر گذاشته و در حال مبارزه و نبرد است.

دشمن در طی این مدت از هیچ تلاشی برای به شکست کشاندن این انقلاب دریغ نکرده، که با تدابیر امام خامنه‌ای و امت وفادار و ولایت‌مدار و بصیر تا کنون توفیق چندانی نداشته،گرچه هزینه‌های ایجاد کرده است.

منشور گام دوم و جهاد تبیین و نبرد روایت‌ها از مأموریت‌های جریان انقلابی در برابر توطئه‌های دشمن و ایادی مزدورش از جانب امام امت ابلاغ شده که در ناکام گذاشتن فتنه هایش بسیار موثر است.

جبهه تحول خواهان انقلابی لرستان با درک ماموریت ابلاغی از مسولین و دست اندران نظام مقدس جمهوری اسلامی انتظار دارد که با توجه به تلاش دشمن و ایادی مزدورش با اقدامات جهادی مانع به ثمر نشستن تلاش دشمن و بازی کنندگان در پازل دشمن شوند، تمرکز دشمن در ایجاد تفرقه، کمرنگ کردن ارزش‌های انقلاب اسلامی، فضای مجازی، اقتصاد و معیشت مردم است که بایستی متناسب با اقدامات دشمن حالت کنشی داشته باشیم تا انقلاب و مردم انقلابی دچار آسیب جدی نشوند.

جبهه تحول خواهان انقلابی لرستان در لبیک به ندای امام خامنه‌ای عزیز همراه با ولایت‌مداران مقتدر در راهپیمایی روز ۲۲بهمن شرکت نموده و از همگان دعوت به حضور آگاهانه و شمن شکن می نماید.

لبیک یا خامنه‌ای

جبهه تحول خواهان انقلابی لرستان (جمعیت جانبازان، جمعیت ایثارگران، جمعیت رهپویان)

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1030430